Het is jouw droom om één dag fotomodel te zijn?… je één dag Claudia Schiffer te voelen?…in de spotlights te staan?…omringd te worden door professionals in een professionele studio?… te schitteren voor de lens van een ervaren topfotograaf die je sterkste kanten toont op adembenemende foto’s?
Een heerlijke ervaring met steeds een mooie verzameling superfoto’s als resultaat. Foto’s die jij en je partner levenslang zullen koesteren.
We starten met een verkennend gesprek met fotograaf Bart Meeus. Hij zal peilen naar jouw wensen en verlangens. Je kan eventueel foto’s van topmodellen uit magazines en tijdschriften tonen. Zo kan je jouw wensen en verlangens nog duidelijker overbrengen.
Een voorstudie met onze visagiste en styliste staat garant voor een optimaal resultaat. Zij zal samen met jou bepalen welke look en styling bij jou passen. Desgewenst komt zij zelfs bij jou thuis om je te helpen uit je garderobe de perfecte outfits te kiezen voor de fotoshoot. Zij heeft jaren ervaring in het coachen en stylen van beginnende fotomodellen, zodat niets een oogverblindend resultaat in de weg staat
In de vroege voormiddag starten we uiteraard met de ‘make-over’. Onze visagiste / styliste verandert je in een topmodel, klaar om in de schijnwerpers te treden. Als styling en visagie volledig op punt staan, start de eerste fotosessie in de speciaal voor modellenfotografie ingerichte fotostudio. Fotograaf Bart Meeus geeft je met veel geduld en vakkennis voldoende aanwijzingen en feedback om je poseerwerk te perfectioneren. Onze visagiste / styliste staat je de ganse dag bij om alles perfect in beeld te brengen.
Na een lichte maaltijd volgt een tweede maquillage. In de namiddag starten dan op verschillende locaties een tweede en een derde fotoshoot. Deze locaties worden op voorhand met jou doorgepraat.
Je ontvangt na enkele dagen een overzicht van alle opnamen. Samen met de fotograaf maak je een selectie van de foto’s die je graag zou opnemen in je presentatie.
Deze foto’s worden dan digitaal geretoucheerd zodat je er op je best uitziet.
" Mijn eerste ervaringen met een fotograaf bij ons in de buurt waren heel onaangenaam. Hij wilde mij dingen laten doen waar ik echt geen zin in had. Bij jullie was ik helemaal op mijn gemak en de foto’s zijn veel mooier dan ik ooit had durven dromen… "